Książki dla entuzjastów bukmacherstwa

Książki dla entuzjastów bukmacherstwa

Gdy rozpoczniesz swoją przygodę ze sportowymi zakładami bukmacherskimi, być może okaże się, że typowanie wyników meczy jest o wiele trudniejsze niż byś się spodziewał. W tej sytuacji możesz wspomóc się poradami bardziej zaznajomionych z branżą typerów. W sieci jest wiele blogów, for i portali stricte bukmacherskich z bezpłatnymi poradami, niestety udostępniane tam teksty czasami są niewiarygodne. Całe szczęście masz też do dyspozycji książki, w których profesjonalni gracze wymieniają się z czytelnikami zdobytą przez lata wiedzą.

Niedoświadczeni typerzy powinni przeczytać zwłaszcza „Scorecasting” Wertheima & Moskowitza, „The Racing Lives” Clementa Freuda oraz „Conquering Risk: Attacking Vegas and Wall Street” Elihu Feustela. To biblie bukmacherstwa, w których znajdziesz wiele przydatnych porad i rzetelne omówienia przykładowych meczów, które nauczą cię samodzielnego dokonywania analiz meczy i podejmowania opłacalnych decyzji, a z czasem zarabiania pieniędzy na sportowych zakładach bukmacherskich. Większość z tych pozycji jest dostępna w księgarniach online, a kilka z nich jest także dostępnych w języku polskim.

Jeśli przeczytałeś już powyższe pozycje książkowe, a mimo to nadal bukmacherskie zakłady sportowe są dla ciebie czarną magią, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach hazardowych takich jak ruletka, blackjack, poker, bakarat czy sloty one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj się w kasynie internetowym, a może los się do ciebie uśmiechnie 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *